Klima Servisi 0212 441 89 95‎

Klima Servisi Çağır
Klima Servisi 0212 441 89 95‎

Klima servisi denince akla tek bir markanın servisliğini yapan firmalar gelir hal böyle olunca da klima markasına göre servisler aranır. Bu klima sahipleri için vakit kaybı olur.  Klima kullanıcılarının vakit kaybı yaşamaması için Bayrampaşa klima servislerimiz tüm marka ve modellerde ki klima cihazlarının bakım onarım ve tamirini yapmaktadır.  Siz değerli müşterilerimiz firmamıza telefon numaralarımızdan ulaşıp anında hizmet alabilirsiniz. İklimlendirme cihazları büyük hacimli oldukları için taşıma ve sökmede sorunlar olabilir. Bunun için klimanın olduğu mekana gelerek, çalışanlarımız ekip halinde evlerinizde ve iş yerlerinizde kolay bir şeklide hizmet verir.

Klima alındıktan sonra ya da olduğu yerden başka bir yere taşınmak istendiğinde montajı klima sahipleri için zaman alıcı ve zor bir işlem olabilir. Bunun için cihaz sahipleri, Bayrampaşa klima teknik servisimizden montaj hizmeti alabilirler. Klima montajı için klima gibi cihazlar konusunda eğitim almış elemanlarımız siz değerli müşterilerimize destek olurlar. Klima montajı sadece ev klimaları ve iş yerleri klimaları için geçerli olmayıp aynı zamanda araç klima montajı gerekebilir. Bunun için bünyemizde özenli bir hizmette sunulur.

Uygun Fiyatlı Klima Bakımları

Klima bakımları senede iki kez mutlaka yapılması gerekir. Aksi halde soğutma ve ısıtma sistemlerinde problemler oluşabilir. Bunun için Bayrampaşa klima olarak iç mekan cihazları ve dış mekan cihazlarında özenli ve titiz bir bakım hizmeti sunar.