Klima Servisi 0212 441 89 95‎

Klima Servisi Çağır
Klima Servisi 0212 441 89 95‎

Klima kullanımında en önemli konulardan bir tanesi de klima kapasitesidir. Ortamın sıcaklığını ya da soğukluğunu ayarlaya bilme kapasitesi klimalardan verim alabilmek için en önemli konudur. Seçilecek olan klimanın kullanım için amaçlanan kapasiteye sahip olması gerekir. Klimalarda kapasite kaybı yaşanabilir. Bu durumda Güneşli klima servisi kaybolan klima kapasitelerini yeniler. Böylece ihtiyaç duyulan ısı ortama tam ve dengeli olarak dağılır.  Geniş alanlarda genişi lige göre fala ısı veya soğuklu sağlar. Eğer klimalarda ısı kayıpları sık yaşanıyorsa verimlilik beklenen düzeyin altında ise parça değişmesi gerekebilir. Bu konuda da firmamız bünyesinde tüm parçalar mevcut olup parça bekleme süresi de minimum düzeye indirilir. Tüm marka cihazların yedek parçaları orijinalleri ile değiştirilirken kesinlikle yan ürünler kullanılmaz.
 

Klima Dış Mekân Bakımları

Klima cihazları iki parçadan oluşur. Bu parçalar iç ortam klimaları ve duvar dışında kalan parçalarıdır. Dış kısımda yer alan parçalarda zamanla toz, sinek ve böcek birikimi olabilir. Bu dış etmenler klima fanlarının iyi çalışamamasına neden olarak verimliliği önemli ölçüde düşürür. Güneşli klima servisi  elemanlarımız dış klima parçalarında özenli temizlik ve bakım yaparlar. Bu doğrultuda da klima verimliliği önemli ölçüde artar.

Klima Kullanım Alanlarına Göre Onarım

Birçok markada iklimlendirme cihazları üretilmiştir. Bunlar gerek iç mekan gerekse, oto klimaları gibi çeşitlere ayrılırken hepsinin bakımı farklıdır.  Güneşli klima servisi firmamız bu ayrımların farkında olup bu yönde  titiz bir çalışma yürütürler.