Hakkımızda Klima Bakım Onarım Servisi

Klima Servisi Çağır
Klima Servisi Çağır 0212 441 89 95‎

Klima, hem yaz hem de kış aylarında kullanılan ve ortam sıcaklığını ayarlayan bir cihazdır. Firma olarak sadece bu cihazla alakalı yıllardan beri en iyi hizmeti veriyoruz. Klimanın servis işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Klima montajı olarak bilinen ve oldukça dikkat isteyen işi, çok kısa bir süre içerisinde ve talimatlara uygun olarak gerçekleştiriyoruz.

Bu çerçevede yıllardan beri sektörde boy göstermekteyiz. İşin ehli olan profesyonel bir ekip ile çalışan kurumumuz, her türlü klima bakım, montaj, taşıma ve servisini yapmaktadır. Bu işlerin tümü, oldukça makul bir ücret karşılığında yapılmaktadır.


Hizmetlerimiz Nelerdir?


Firma olarak satın aldığınız klimayı evinize kadar taşıyoruz. Bu işlemi yaparken son derece dikkatli bir şekilde hareket ediyoruz. Alınan klimayı, özel korunaklı kasalara sahip olan araçlar ile taşımaktayız. Bundan dolayı da taşıma işlemi sırasında klimanıza herhangi bir zarar gelmemektedir. Ayrıca taşıma işini evinizin ya da ofisinizin içine kadar yapıyoruz. Bir diğer hizmetimiz ise montajdır.

Markası ne olursa olsun, cihazınızı en uygun yere başarılı bir şekilde monte ediyoruz. Bunun yanı sıra servis işini de üstlenmekteyiz. Kadromuzda bulundurduğumuz ve işin ehli olan personel sayesinde klimalarınızın her türlü arızasını ortadan kaldırıyoruz. Bunu yaparken de size garanti veriyoruz. En iyi ve en kaliteli yedek parçaları kullanıyoruz. Ayrıca klimanızın periyodik bakımlarını da başarılı bir şekilde yaparak, cihazlarınızın ömrünü uzatıyoruz.