Klima Servisi 0212 441 89 95‎

Klima Servisi Çağır
Klima Servisi 0212 441 89 95‎

Klima seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi de klima modelleridir. Kullanılacak alan ve mekân için önemli bir konu olan model seçimi için öncelikle kullanacağınız alanın hesaplaması yapılır ve mekân için en uygun model seçilir. Örneğin; ev için solon tipi modeller, iş yerleri ve geniş alanlar için kaset tipi modeller ve duvar tipi modeller tercih edilir.  Halkalı klima servisi firmamızda, ne tür iklimlendirme cihazı bakımı istenirse o yönde işlem yapılır. Alanında eğitim almış personelimiz bu konuda kusursuz hizmetler sunmasının yanında klima bakımından sonra tüm müşterilerimiz bakım ve onarım garantisi verilir. İlerleyen aşamalarda bakım ve onarımdan dolayı bir sorun çıkarsa bu anında giderilir.

Kaset Tipi Klima Onarımı


Kaset tipi büyük klimalara daha çok iş yerlerinde, fuar alanlarında ve hastanelerde kullanılır. Toplu şekilde kullanımından dolayı cihazlarda sürekli sorunlar oluşabilir. Bu sorunlar genelde teknik manada yaşanır. Halkalı klima servisi  tüm bu teknik sorunlarda 7/24 müşterilerine hizmet verir. Cihazlarda parça değişimi gerekiyorsa bu değişimler orijinal parçaları ile garantili olarak yapılır.

Salon Tipi İklimlendirme Cihazları Bakımları

Salon tipi cihazlarda teknik bir arıza varsa ortamı ısıtmaz ve soğutmaz. Bu cihazların düzenli olarak bakımı yapılmadığı zaman ise elektrik kullanımında fazla enerji harcarlar. Halkalı kılıma servisi olarak bizden hizmet aldığınız zaman ev ekonomisi için elektrik tasarrufu gibi önemi büyük olan onarımları da çalışanlarımız büyük özen ile yaparlar.