Klima Servisi 0212 441 89 95‎

Klima Servisi Çağır
Klima Servisi 0212 441 89 95‎

Gündelik yaşam içerisinde kullanılan ürünlerden birisi olan klima, hayatı kolaylaştıran bir cihazdır. Değişik iklim ortamlarında tercih edilen klima, ısıtma ve soğutma işlemini başarılı bir şekilde yapmaktadır. Ancak klimanın belli dönemlerde kontrol edilmesi ve bakımdan geçirilmesi gerekmektedir. Bundan dolayı da profesyonel klima servisleri ile iletişime geçmek gerekmektedir. İstanbul Avrupa yakası klima servisi bu konuda işini en iyi yapan firmalardan birisidir. Sadece klima üzerine çalışan firma, her türlü klima bakımını profesyonel bir biçimde yapmaktadır. Sorun çözme odaklı olan firmanın bünyesinde, işinin en iyisi ustalar görev yapmaktadır.

Klima Arızaları Nasıl Bulunur?


  • Öncelikle klimanın sorunu anlaşılmaya çalışılır.
  • Hiç çalışmayan klimalar için elektrik devresi kontrol edilir. Bu noktada prizden gözden geçirilmektedir. Cihaza elektriğin gelip gelmediği anlaşılır.
  • Sonrasında ise eğer elektrik varsa ve buna rağmen klima çalışmıyorsa, klima kumandası kontrol edilmektedir. Pillerinin değiştirilmesi sağlanmalıdır.
  • Eğer klimada üfleme noktasında bir sıkıntı söz konusu ise bunun için kapak, görevli personel tarafından açılır, filtrenin kirli olup olmadığı kontrol edilir.
  • Klima iç bölgeye doğru su akıtıyorsa, bu önemli bir arıza göstergesidir. Böyle durumlarda hortum kontrol edilir. Çünkü genellikle tıkalı olan hortumlar bu tip sorunlara sebebiyet vermektedir. İstanbul Avrupa yakası klima servisi bu tip problemleri kolay bir şekilde çözebilmektedir.

Firma tarafından kullanılan tüm cihazlar ithaldir. Dünya üzerindeki gelişmiş ülkelerde kullanılan cihazlar ile aynıdır. O yüzden firmanın hizmet kalitesi son derece yüksektir. Standartların dünya ile eş değer olduğu firmada, garanti de verilmektedir. Firmanın yaptığı başka bir hizmet ise klima bakımıdır. Bunu da profesyonel bir şekilde yapan firma, oldukça yüksek kalitedeki cihazları kullanmaktadır. Bakım aşamasında yapılan ilk işlemlerden birisi hava filtresinin temizlenmesidir. Çünkü bu bölüm klimanın en hassas bölümü olarak bilinmektedir. Her türlü kir, yabancı madde ve bakteri bu bölümde toplanmaktadır. Bundan dolayı da hava filtresi özenli bir şekilde temizlenmektedir. İstanbul Avrupayakası klima servisi tüm bu işleri makul bir ücret karşılığında yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini göz önünde bulunduran firma, son derece profesyoneldir.